زمانبندی ثبت نام کنکور کاردانی فنی و کادانش 1403

زمانبندی ثبت نام کنکور کاردانی فنی و کادانش 1403

زمان اعلام نتابج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای و کاردانش سال 1403

زمان اعلام نتابج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای و کاردانش سال ۱۴۰۳

کارنامه رتبه های برتر کنکور فنی حرفه ای حسابداری سال ۱۴۰۲

 

سلام امیدوارم حال دلتون خوش باشه ، به درخواست یکی از کاربران تصمیم گرفتیم روال سال های گذشته و مشاوره و اطلاع رسانی به دانشجویان کنکور کاردانی فنی و کاردانش رشته حسابداری را شروع کنیم. به همین خاطر استارت کار را با این پست اطلاع رسانی زدیم. و از تمامی دانش آموزان میخوام که در بخش کامنت ها برای ما انرژی مثبت خودشون رو ارسال کنند.بریم سراغ اصل مطلب و زمانبندی کنکور امسال…

 

 کارنامه های کنکور کاردانی فنی و کادانش حسابداری سال ۱۴۰۲

برای مشاهده در سایز اصلی روی کارنامه ها کلیک کنید

 

برای ثبت کارنامه خود در سایت (اطلاعات شخصی شما پاک می شود) به تلگرام خط ۰۹۱۷۴۵۸۹۵۴۸ پیام بدهید

 

زمانبندی ثبت نام کنکور کاردانی فنی و کادانش ۱۴۰۳

زمان ثبت نام و برگزاری و زمان اعلام نتایج کنکور فنی و حرفه ای سال 1403

بهترین نمونه سوالات برای داوطلبان کنکور فنی و کاردانش

شما هم زمان با مطالعه دروس و منابع اصلی کنکور نیاز دارید که تست حل کنید. بهترین نمونه تست های که میتوانید استفاده کنید ، سوالات کنکور های سال های قبل است. ما برای داوطلبین حسابداری این دفترچه سوالات را به همراه پاسخنامه های ارایه کردیم که میتوانند از طریق بخش سوالات کنکور فنی و کاردانش حسابداری به صورت رایگان آنها را دانلود و استفاده کنند.

 

منابع کنکور کاردانی برای داوطلبین

بهترین و کاملترین منابع این آزمون کتاب های فنی و حرفه ای هستند که دانش آموزان باید آنها را مطالعه کنند. و اگر شما دانش آموز کاردانش هستید باید این کتاب ها را تهیه کنید. دانش آموزان حسابداری میتوانند این کتاب ها را از بخش کتاب های دیپلم حسابداری به صورت رایگان دانلود و استفاده کنند. و اگر دانش اموز نظام قدیم هستید هم باید منابع جدید فنی و حرفه ای را مطالعه کنید.

 

استفاده از ماشین حساب در این کنکور آزاد است ؟

مسلما اگر دانش آموز حسابداری هستید خیلی بهتر می شود اگر اجازه استفاده از ماشین حساب را داشته باشید ولی مشخص نیست که در محل برگزاری آزمون شما اجازه استفاده از ماشین حساب را داشته باشید یا خیر ، به همین خاطر پیشنهاد میکنم پست استفاده از ماشین حساب در کنکور فنی را حتما مطالعه کنید.

 

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام در کنکور فنی سال ۱۴۰۲

داوطلبان این کنکور قبل از ثبت نام باید ابتدا دفترچه راهنما را از طریق سایت سازمان سنجش یا از طریق لینک زیر دانلود و بعد از بررسی و آشنایی با شرایط و مدارک موارد نظر از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام کنند. از طریق لینک زیر میتوانید این دفترچه راهنما را دانلود کنید.

دانلود دفترچه راهنما ثبت نام – کلیک کنید

لینک ثبت نام در آزمون فنی و کاردانش امسال – کلیک کنید

پاسخگوی تمام سوالات شما هستیم

اگر سوالی در این خصوص دارید میتوانید از طریق بخش کامنت های همین پست سوالات خودتون رو بپرسید تا در کمترین زمان ممکن به آنها جواب بدهیم.

با آرزوی موفقیت برای شما

سید عارف نبی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا