دانلود نمونه فرم ماموریت (word)

دانلود نمونه فرم های ماموریت (word)

نمونه فرم ماموریت ساعتی و روزانه + فرم ماموریت شرکتهای خصوصی و دولتی

 

در پست قبلی سایت برای شما فرم درخواست مساعده را قرار دادیم که میتوانید به صورت کاملا رایگان آن را از سایت دانشجویان حسابداری ایران دانلود کنید و در این پست از سایت در خصوص ماموریت و فرم ها یا برگ های ماموریت صحبت میکنیم. برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود فرم ماموریت با آی آر حسابداران همراه باشید.

 

ماموریت در حسابداری ؟

به کارگرانی که به موجب قرارداد یا موافقت بعدی به ماموریتهای خارج از محل خدمت اعزام می‌شوند فوق‌العاده ماموریت تعلق می‌گیرد.‌این فوق‌العاده نباید کمتر از مزد ثابت یا مزد مبنای روزانه کارگران باشد همچنین کارفرما مکلف است وسیله یا هزینه رفت و برگشت آنها را تامین نماید. تبصره – ماموریت به موردی اطلاق می‌شود که کارگر برای انجام کار حداقل ۵۰ کیلومتر از محل کارگاه اصلی دور شود و یا ناگزیر باشد حداقل یک شب در محل ماموریت توقف نماید.این نوع ماموریت برای ماموریت های برون شهری می باشد و ما در شرکت ها ماموریت های داخل شهری هم داریم که برای هر دو گروه باید فرم ماموریت تکمیل شود.

 

چرا باید فرم ماموریت یا برگ ماموریت تکمیل شود

در حسابداری حقوق و دستمزد و شرکت ها وقتی یکی از پرسنل برای انجام امور شرکت به شهر یا استان دیگری می رود باید تمامی جزئیات آن برای واحد مالی و مسئولین شرکت مشخص باشد. و بر اساس آن حقوق و مزایای مربوطه محاسبه و پرداخت می شوند. به همین دلیل تکمیل این فرم حسابداری حقوق و دستمزد اهمیتی زیادی دارد. اگر با نحوه محاسبه حق ماموریت آشنا نیستید پیشنهاد میکنم پست آموزش محاسبه حق ماموریت را در سایت حتما مشاهده کنید.

 

شکل و ظاهر فرم ماموریت یا برگ ماموریت

در واقع مهم است که موقعی که پرسنل برای انجام امور شرکت به محلی اعزام می شود مکتوب شود. و به همین خاطر واحد حسابداری حقوق و دستمزد باید به عنوان یک سند همچین فرمی را تهیه و ارائه کند. اما شکل و ظاهر این فرم میتوانید با توجه به نیاز شرکت شما متفاوت باشد و ما در این پست چند نمونه از فرم های ماموریت کارکنان قرار دادیم که میتوانید آنها را بررسی و استفاده کنید. از طریق دکمه زیر میتوانید نمونه فرم ها را به صورت رایگان دانلود کنید.

 

دانلود فرم های ماموریت – کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا