فرم درخواست آموزش یا شرکت در دوره ها

فرم درخواست آموزش یا شرکت در دوره

فرم درخواست آموزش یا شرکت در دوره

فرم تقاضای آموزش پرسنل یا شرکت در دوره ها

 

در پست قبلی سایت برای شما فرم دریافت مرخصی را قرار دادیم که میتوانید از طریق سایت دانشجویان حسابداری همین الان دانلود کنید و در این بخش از سایت آی آر حسابداران برای شما فرم درخواست آموزش یا شرکت در دوره ها و سمینار ها  که یکی از فرم های حقوق و دستمزد می باشد را قرار دادیم. برای مشاهده توضیحات کامل و دانلود رایگان این فرم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

چرا باید آموزش ببینیم ؟

سرعت رشد علم و تکنولوژی امروزه بی‌نهایت زیاد شده است و اگر مدام در حال آموزش دیدن و یادگیری مطالب جدید نباشید، نمی‌توانید با این سرعت همراهی کنید. یادگیری مهارت‌های توسعه فردی و مهارت‌های علمی، برای مواجهه با تکنولوژی دنیای امروز ضروری است.به همین خاطر شرکت در دوره ها و سمینار ها و کلاس های آموزشی یکی از موارد ضروری است که نباید از آن غافل شد.

 

درخواست آموزش در شرکت ها و موسسات

امروزه یکی از مواردی که کارمندان و پرسنل شرکت ها و موسسات نباید از آن غافل شوند آموزش دیدن است و باتوجه به اینکه کارمندانی که آموزش می بینند باعث پیشرفت و رشد شرکت ها می شوند مدیران همیشه باید شرایط یادگیری و رشد را برای پرسنل خود فراهم کنند.به همین دلیل در اکثر شرکت های آینده نگر شرایطی فراهم می شود که با هزینه موسسه کارمندان بتوانند آموزش ببینید.

 

فرم درخواست آموزش یا شرکت در دوره

یکی از فرم های دایره کارگزینی یا حسابداری حقوق و دستمزد فرم شرکت در کلاس های آموزشی است .برای درخواست آموزش، ابتدا باید فرم درخواست آموزشی را تکمیل کنید. این فرم شامل اطلاعاتی از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل و نوع دوره مورد نظر شما است. پس از تکمیل فرم،برای مدیر مربوطه ارسال می شود و بعد از تایید میتوانید در دوره یا کلاس آموزشی مربوطه شرکت کنید.از طریق لینک زیر میتوانید فرم ها را دانلود کنید

دانلود رایگان فرم ها – کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا