پروژه مالی انبار داری در شرکت آب و فاضلاب

پروژه مالی انبار داری در شرکت آب و فاضلاب

پروژه مالی انبار داری در شرکت آب و فاضلاب

پایان نامه کارشناسی حسابداریپایان نامه کاردانی حسابداریپروژه مالی حسابداری

تعداد صفحات ۶۲ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه مالی حسابداری

 

پروژه های مالی مرتبط با پروژه مالی انبار داری در شرکت آب و فاضلاب شامل : ۱-:پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت شهد ناب ۲-:دانلود پروژه مالی انبارداری شرکت سیمان ۳-:پروژه مالی محاسبه بهای تمام شده بلوک سیمانی  برای مشاهده و دانلود جزئیات این پروژه روی لینک عنوان آن کلیک کنید ، همچنین برای مشاهده تمام پروژه های مالی رشته حسابداری موجود در سایت روی لینک رو به رو کلیک کنید ” لیست پروژه های مالی حسابداری

 

مقدمه پروژه مالی انبار داری در شرکت آب و فاضلاب

کار انبارداری یک شغل مهم و پرمسؤلیتی است . اجناس و موجودیهای انبار با ید تحت اختیار یک انبار دار مسؤل باشد . اگرچه اجناس یکی از مهمترین عوامل هزینه است که به طور متوسط ۵۵ درصدهای تمام شده کالای ساخته شده را تشکیل میدهد  . به همین جهت است که مؤسسات صنعتی تا حدودی مجهز برای تدارک و خرید و انبار کردن مواد خواهد بود . موجودی های انبار با ید در محلهای محفوظ و دور از خطر بطور منظم طوری نگهداری شود که دسترسی به ان در موقع لزوم به آسانی میسر باشد. و اقدام راکد وزائد و ناباب انبار با رؤسای مسؤل بنگاه گزارش شود نوع و مقدار مواد و حداقل و حداکثر موجودی هر یک از اقلامی که میزان آن توسط مدیران فنی تعیین می شود باید پیوسته مطمح نظر انبار دار قرار گیرد .

 

مدارک کالا در انبار :

مدارکی است که در هنگام ورود کالا به انبار با ید صادر شود تا انباردار رسیدن جنس را به انبار تأیید کند . این مدارک قابل استفاده در قسمتهای دیگری از جمله : حسابداری ، کامپیوتر مرکزی ، ـ کاردکس مرکزی  ) ، دایره خرید و … می باشد .این مدارک عبارتند از : در خواست کالا ، در خواست خرید ، رسید انبار ( قبض انبار ) که در بعداً به …..

 

روش تحقیق در پروژه مالی انبار داری در شرکت آب و فاضلاب

چنانچه این تحقیق از طریق مشاهده ای و کتابخانه ای ارزشیابی شده است با توجه به تمام شرایط مراحل انجام آن کلیه عملیات ورود و خارج کالا در انبار با توجه به نقاط وقوت وضعیت آن و ماهیت و نحوه انجام آن مطرح و توضیح داده شده است .با توجه به مدت زمانی که در اختیار داده بودند که حدوداً باید ۶ ماده باشد توانستیم به نحو احسن از نحوه سیستم انبارداری بخوبی یاد بگیریم محل این تحقیق شرکت سهامی آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویر احمد شهرستان گچساران می باشد .

 

سیستم انبارداری در شرکت سهامی آب و فاضلاب

بعد از اینکه توضیحات نسبتاً کاملی بطور خلاصه و مفید ارائه شد . حال وارد سیستم انبارداری در شرکت سهامی آب و فاضلاب بطور عملی می شویم . و در هنگام عمل می بینیم که به چه صورت انجام می شود و تمام نکاتی که رائه شد در این مرحله رعایت می شود . قبل از هر چیز لازم است  تعریفی از شرکت سهامی آب و فاضلاب ارائه شود .شرکت سهامی آب و فاضلاب ، شرکتی خصوصی و جزء شرکتهای سهامی خاص است . وزیر نظر وزارت نیرو و سازماندهی و اداره می شود …

 

 

مشاهده فهرست کامل این پروژه مالی حسابداری (کلیک کنید )

این پروژه ۱۰۰ درصد کامل و آماده ارایه می باشد .

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام و خسته نباشید
    بی زحمت میشه فهرست کامل شو برام بفرستید

    1. سلام سلامت باشید
      فهرست رو میتونید به صورت پی دی اف در پایین همین پست دانلود کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا