پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت به‌پخش

پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت به‌پخش

پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت به‌پخش (قطعات کامپیوتر)

پایان نامه کارشناسی حسابداریپایان نامه کاردانی حسابداریپروژه مالی حسابداری

تعداد صفحات ۴۹صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه مالی حسابداری

 

پروژه های مالی مرتبط با پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت به‌پخش شامل :

برای مشاهده و دانلود جزئیات این پروژه روی لینک عنوان آن کلیک کنید ، همچنین برای مشاهده تمام پروژه های مالی رشته حسابداری موجود در سایت روی لینک رو به رو کلیک کنید ” لیست پروژه های مالی حسابداری

مقدمه پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت به‌پخش :‌

امروزه با پیشرفت علوم وتکنولوژی امکان تولید انبوه کالا فراهم شده است واینکار برنامه‌ریزی دقیق جهت استفاده به موقع وحداکثر از امکانات رامی طلبد . تقسیم کار ورشد جمعیت نیازاستفاده از فرآورده های دیگران را بوجود آورده است واین خود زمینه پیدایش سازمانهای معظم گردیده که در این نظامهای پیچیده فنی ـ اجتمای ،‌انبار به عنوان واسطه موجبات گردش کالا از تولید به مصرف را امکان پذیر می سازد. انبار می تواند درعرضه به موقع محصول ،‌جریان عادی تولید ،‌ثبات قیمت محصول‌، تعمیر ونگهداری ماشین ها و…

 

تاریخچه موسسه شرکت به‌پخش :

در سال ۱۳۷۱ شرکت به‌پخش با مدیریت آقای مهندس اسماعیلیان افتتاح گردید هدف این موسسه کمک رسانی به مردم بود. که بیشتر فعالیت این موسسه در مورد سخت افزار و وسایل درونی کامپیوتر بوده است.

 

اهداف موسسه شرکت به‌پخش :

اهداف موسسه تولید محصولات غذایی با کیفیت مطلوبتر بوده است. مواد اولیه را از بهترین محصولات داخلی تهیه می کرد و بعد آنها را بوسیله دستگاه های پیشرفته تولید می کرد هدف از این کار در موسسه این بود که مردم بتوانند از محصولات با کیفیت بالا استفاده کنند.

 

عوامل مؤثر درتکمیل وارسال برگ درخواست سفارش مواد :

مقداری مواد که باید در انبار نگهداری شود ، به عواملی مانند مصرف روزانه ،‌مدت رسیدن سفارش به انبار ، با صرفه ترین مقدار سفارش وهزینه های نگهدرای مواد ،‌بستگی مستقیم خواهد داشت . بنابراین ،‌انباردار بایدهنگام تکمیل برگ درخواست مواد، ضمن توجه به عوامل فوق ،‌حد تجدید سفارش ،‌حداقل وحداکثر موجودی را مدنظر قرار دهد.

توجه کنید : این پروژه به صورت توصیفی می باشد و در فصل اول تنها مقدمه ای کوتاه درباره شرکت به پخش اماده و سایر فصل های پروژه در خصوص روش های انبارداری و اصول انبارداری می باشد و حتی نمونه مثال های هم حل شده و تمامی فرمول ها و جداول استفاده شده در این پروژه قابل ویرایش می باشند .

مشاهده فهرست کامل این پروژه مالی حسابداری (کلیک کنید)

این پروژه ۱۰۰ درصد کامل و آماده ارایه می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا