پروژه مالی بررسی سیستم حقوق و دستمزد شرکت نفت

پروژه مالی بررسی سیستم حقوق و دستمزد شرکت نفت

پروژه مالی بررسی سیستم حقوق و دستمزد شرکت نفت

سیستم حقوق و دستمزد در شرکت ملی نفت ایران

پایان نامه کارشناسی حسابداریپایان نامه کاردانی حسابداریپروژه مالی حسابداری

تعداد صفحات ۷۸صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه مالی حسابداری

 

 

نحوه محاسبه دستمزد ایام مرخصی:

برای کارگری که به مرخصی استحقاقی اعزام شده و برگ مرخصی تهیه و به کامپیوتر فرستاده شده در برگ حضور و غیاب ماهیانه برای مرخصی رمز «ط» در ستونهای حضور و غیاب روزانه قید شده باشد برای مدت مرخصی دستمزد محاسبه می شود. از این ستمزد مبلغ علی الحساب مرخصی پرداخت شده برداشت می گردد و باقیمانده آن به کارگر قابل پرداخت می باشد. دستمزد ایام مرخصی تحت شرایط و فرمول زیر بوسیله کامپیوتر محاسبه می شود…..

 

 فوق العاده محرومیت از تسهیلات زندگی :

نحوه محاسبه: این گونه فوق العاده محرومیت از تسهیلات زندگی با توجه به جداولی که در آن نام شهرستان و شماره شهرستان و درصد حقوق پایه پرداخت می گردد. اینگونه فوق العاده ها به منظور جبران ناراحتی های ناشی از خدمت در نقاط دور از مراکز این فوق العاده در نظر گرفته می شود و به کارمندانی که خارج از تهران اشتغال دارند پرداخت می گردد.حال به دیگر فوق العاده هایی می پردازیم که امکان توضیح بیشتر وجود ندارد و همچنین نحوه محاسبه فوق العاده آنها….

 

فوق العاده ۲ نوبتکاری صبح و عصر :

شرایط پرداخت: فوق العاده نوبتکاری صبح و عصر صرفاً به آن دسته از کارمندان پرداخت می شود که در طول هفته ۴۲ ساعت کار نوبتکاری صبح و عصر انجام می شود. نحوه محاسبه : ۱۰% حقوق پایه به کارمندانی که در شمال انجام وظیفه می نمایند….

 

مشاهده فهرست کامل این پروژه مالی حسابداری (کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا